International

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.  powstała w Bydgoszczy w 1997 roku i dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęła i utrzymuje stabilną pozycję na rynku.

Od 2006 roku prowadzimy działalność handlowo-produkcyjną na terenie parku przemysłowego w Solcu Kujawskim.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem stali narzędziowych huty Lucchini RS oraz jej centrum serwisowym w oparciu o specjalistyczny park maszynowy w Solcu Kujawskim.

lucchini.png

W 2012 roku Spółka Bogner Edelstahl Polska dołączyła do Grupy König.

 

KÖNIG HOLDING AG z siedzibą w Wiedniu posiada 150-letnie doświadczenie w sprzedaży stali i aluminium. Dysponuje własnymi magazynami na terenie Europy, zatrudnia ponad 900 pracowników i oferuje najwyższe standardy w zakresie usług logistycznych, obsługi klienta, doradztwa oraz jakości towaru, począwszy od dostaw pojedynczych pozycji po kompleksową realizację projektów.

KÖNIG STAHL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1993 roku .Oferta firmy König Stahl obejmuje kształtowniki zamknięte jak rownież rury stalowe ze szwem i bez szwu przeznaczone do budowy maszyn i urządzeń czy przestrzennych konstrukcji w budownictwie ogólnym lub specjalistycznym.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, Spółka szybko osiągnęła pozycję wiodącą w swojej branży dostosowując się do wymagań klientów i stając się ich niezawodnym partnerem. Szybkie tempo rozwoju w zakresie oferty produktowej i obsługi klienta, jak również powstanie nowych jednostek logistycznych i magazynów w Mikołowie, Poznaniu i Gdyni  gwarantuje dostępność wysokiej jakości produktów i krótki czas dostawy na terenie całego kraju.

Firma

Aktualności

Bogner Edelstahl na targach MOULDING EXPO w Stuttgarcie!

Zapraszamy do odwiedzenia Bogner Edelstahl na wspólnym stoisku z hutą Lucchini RS w Stuttgarcie!

więcej

17.05.2017

Bogner Edelstahl Polska pomaga w spełnianiu marzeń dzieci z Hospicjum Domu Sue Ryder w Bydgoszczy

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. włączył się w pomoc dla dzieci z Hospicjum Domu Sue Ryder w Bydgoszczy.

więcej

16.09.2016

Wyróżnienie na Targach PLASTPOL 2016

Podczas XX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach otrzymalismy wyróżnienie za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

więcej

02.06.2016

Kontakt

Dane adresowe:

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.
Ul. Unii Europejskiej 21
86-050 Solec Kujawski

tel.: + 48 (52) 327 89 72
fax.: + 48 (52) 349 32 18
e-mail:

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Tak, wyrażam zgodę